Old Spice’ın efsane reklam serisinde bu defa Terry Crews’in kasları sizin için orkestraya dönüşüyor

Kasları esnetmenin bu derece eğlence olacağını kim bilebilirdi?

Esprili senaryoları ve Terry Crews’in harika performansları sayesinde yakaladığı başarı, sosyal medyada örnek olay olarak incelenen Old Spice reklamlarına bir yenisi eklendi. Videoyu izleyenlerin sayısı, hızla 6 milyona yaklaşıyor.

Old Spice’ın en son reklamında, izleyici Terry Crews’in kaslarıyla, çok sayıda enstrümanı bir arada kumanda edilebiliyor.

Sol göğüs kasları ile davul çalarken aynı anda sağ göğüs kasları ile 2 tahta parçasını birbirine vurabilmek mümkün. Enstrümanlar arasında elektro gitardan, ev yapımı leğen-davula kadar pek çok çeşit bulunuyor.

Asıl eğlence videoyu izledikten sonra başlıyor.

Reklam bittikten sonra videoda kendiliğinden uygulama ekranı beliriyor ve klavyenizi kullanarak Crews’in kaslarıyla kendi müziğinizi yapabileceğiniz interaktif bir ortamla karşılaşıyorsunuz. Müziğinizi yaparken videonun sol altında bulunan kayıt düğmesine basarsanız, bestenizi kaydedebilir ve sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz.

İşte reklam videosu

Aşağıdaki tablo, klavyedeki hangi tuşlarla hangi kası kontrol edebileceğinizi ve hangi kasın hangi enstrümanı çaldığını gösteriyor. Bu tabloda olmayan bir özelliğin ne olduğunu görmek için ise klavyenizdeki “a” tuşuna basmayı deneyin.

Bu yazım, 04.09.2012 tarihinde Bilgi Çağı’nda yayınlanmıştır. 

http://www.bilgicagi.com/Yazilar/11071-old_spicein_efsane_reklam_serisinde_bu_defa_terry_crewsin_kaslari_sizin_icin_orkestraya_donusuyor.aspx

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s